Fotky & fotoreporty
Happy Bassday @ 15.03.2008 - Ponorka, Kežmarok [mark&rauman]
Sobotńajšia dnb noc Kežmarskej Ponorky Gramatyka kde po výborných výkonoch nielen hrania ale aj atmosféry zahrali djs z Prievidze CENCO & DYKMAN s MCim MARKEROM, z Liptova SKINNEE a rezidenti PEKO & KOMÁR.
Komentáre (3) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi
0/5101
0/5382
Dykman
0/5163
ponorka
0/5433
Dykman
0/5124
0/5563
cenco & dykman
0/5162
0/5278
mc marker
0/5204
0/5681
cenco & dykman
0/5495
Cenco
0/5084
0/5119
0/5049
0/5640
cenco & dykman
1/5470
skinnee
0/5034
skinnee
0/4996
squall
0/5022
vasco
0/4983
0/5046
pivo
0/5225
peko
0/5230
peko
0/4982
0/5117
peko
0/4996
mark
0/4991
happy bassday
0/4993
komar
0/5299
peko
0/4988
0/5406
peko & komar
0/5002
0/4984
0/4909
0/4906
komar
0/4883
komar
0/4894
0/4976
ponorka
0/4900
komar
0/4881
komar
0/4933
komar
0/4966
0/4951
0/5271
Dykman
0/5236
Dykman
0/6327
cenco & dykman
0/5008
0/5016
0/5970
mc marker & cenco & dykman
0/4931
0/4956
Najnovšie fotoreporty
O fotoreporte
- Názov:
- Happy Bassday @ 15.03.2008 - Ponorka, Kežmarok [mark&rauman]
- Fotograf:
- mark&rauman
- Klub:
- alternatívny priestor Ponorka, Kežmarok, Slovensko
- Publikované:
- 16.3.2008 - 06:31
- Počet fotiek:
- 141




Komentáre
[+] Pridať komentár
uaaaaah
Zaujimave fotky, ale skoro som zaspal, kym som to cele presiel. Mozno keby som sa nemusel preklikavat cez to monzstvo rozmazanyx neindetifikovateknyx obrazkov :)
Re: uaaaaah
keby si tolko nechlastal, tak by si nemal rozmazany xsicht a skoro by si nezaspal :D:D:D
Re: Re: uaaaaah
No pardon. Sak som bol ciperny ako zajacik...