Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Koncerty - fotky & fotoreporty

Posledné fotoreporty

14.3.2011
pondelok

Unplugged kapely Smola a Hrušky z popradskej Grotesky

Prinášame Vám niekoľko záberov koncertu kapely Smola a Hrušky, ktorý sa konal, v priestore ideálnom pre toto podujatie, v popradskej Groteske. Aj keď predvedené vystúpenie bolo v štýle unplugged, výsledkom bola riadna tancovačka. 10:16Prinášame Vám niekoľko záberov koncertu kapely Smola a Hrušky, ktorý sa konal, v priestore ideálnom pre toto podujatie, v popradskej Groteske. Aj keď predvedené vystúpenie bolo v štýle unplugged, výsledkom bola riadna tancovačka.
28.9.2010
utorok

HAMMERHEART - Rock Fabric - 25.09.2010 -photo by nox

HAMMERHEART - Rock Fabric - 25.09.2010. Konečne sme sa dočkali soboty, pretože do RockFabric dorazlili chalani z Hammerheart-u spolu s predkapelou ABOWE. Konečne sa RF otriasalo metalovými skladbami brilantne odohraných kapelami. Účasť bola chabá, kde ste sa všetci túlali? Tí, ktorí dorazili sa najprv dorazili :), a až tak sa odhodlali pod pódium. Zvyšok postával v tmavých kútoch klubu. Hudba bola skvelá, len ľudia nedotvorili k nej poriadnu atmosféru. Škoda. Dúfam, že sa chalani ešte aspoň raz vrátia do Popradu a odohrajú minimálne tak dobrý koncert, ako bol v sobotu a taktiež dúfam, že nejakí tí metalisti sa ešte pozbierajú. :)22:22HAMMERHEART - Rock Fabric - 25.09.2010. Konečne sme sa dočkali soboty, pretože do RockFabric dorazlili chalani z Hammerheart-u spolu s predkapelou ABOWE. Konečne sa RF otriasalo metalovými skladbami brilantne odohraných kapelami. Účasť bola chabá, kde ste sa všetci túlali? Tí, ktorí dorazili sa najprv dorazili :), a až tak sa odhodlali pod pódium. Zvyšok postával v tmavých kútoch klubu. Hudba bola skvelá, len ľudia nedotvorili k nej poriadnu atmosféru. Škoda. Dúfam, že sa chalani ešte aspoň raz vrátia do Popradu a odohrajú minimálne tak dobrý koncert, ako bol v sobotu a taktiež dúfam, že nejakí tí metalisti sa ešte pozbierajú. :)
27.6.2010
nedeľa

The Rivulet, The Fellaz & The Parentals 25.06.2010 v RockFabric -foto by nox

Piatkoý večer (25.06.2010) som opäť strávil v popradskom Rock Fabric, ktorý hosťoval tri skvelé kapely, a to The Rivulet, The Fellaz a The Parentals. Večer bol naplnený indy-rock´n´roll-rockovými songami, ktoré roztancovali väčšinu návštevníkov. Nálada postupne gradovala a dosahovala skvelú úroveň klubového koncertu s intímnym nasvietením parketu. Konečne bol parket beznádejne zaplnený a nastal celkom problém sa dostať s foťákom cez roztancovanú mládež. Všetci sa skvelo bavili a užívali si pohodový večer pri hudbe, pivku a so svojimi (ne)známymi. Verím, že aj nabuduce sa budú všetci skvelo zabávať a Drom bude môcť byť pri tom a zdokumentovať, ako sa bavia mladí ľudia pod Tatrami.20:04Piatkoý večer (25.06.2010) som opäť strávil v popradskom Rock Fabric, ktorý hosťoval tri skvelé kapely, a to The Rivulet, The Fellaz a The Parentals. Večer bol naplnený indy-rock´n´roll-rockovými songami, ktoré roztancovali väčšinu návštevníkov. Nálada postupne gradovala a dosahovala skvelú úroveň klubového koncertu s intímnym nasvietením parketu. Konečne bol parket beznádejne zaplnený a nastal celkom problém sa dostať s foťákom cez roztancovanú mládež. Všetci sa skvelo bavili a užívali si pohodový večer pri hudbe, pivku a so svojimi (ne)známymi. Verím, že aj nabuduce sa budú všetci skvelo zabávať a Drom bude môcť byť pri tom a zdokumentovať, ako sa bavia mladí ľudia pod Tatrami.
31.5.2010
pondelok

Lavagance a Plastic Swans 28.05.2010 v RockFabric -foto by nox

Piatkový večer (28.05.2010) v popradskom Rock Fabric sa niesol v tónoch indy-rockových kapiel Lavagance a Plastic Swans. Ako hosť vystupovali chalani z kapely Plastic Swans, ktorí pochádzajú z Banskej Bystrice a zostava je tvorená piatimi členmi. Labute určovali tempo prvej polovice večera a navodili skvelú atmosféru, pri ktorej žiaden človek neostal chladným a vrhol sa tancovať na parket. Hoci texty piesní sú v anglickom jazyku, inšpirované aj básňami a tvorbou Williama Blakea a Allena Ginsberga, tak angličtina, ako som mal možnosť vidieť, nikomu nevadila a mnohí z účastnených si pospevovali časti alebo celé piesne. Po skvelom závere tejto kapely nastúpili na pódium chalani z Lavagance. Už od prvých tónov ľudia boli vo vytržení a očakávali od nich len to najlepšie, čo sa im aj naplnilo. Lavagance je na scéne už nejaký ten rôčik a majú za sebou určite skvelé výsledky. Lavagance pôsobila ako predkapela pre Duran Duran (2006), Depeche Mode (2009) a Mando Diao (2009) a vydala doteraz štyri albumy: Back to Attraction (EP) (2006), Orthodox Experience (2007), Divine Darkness (2009) a I Like This Temper (2009). Pre mňa priebeh druhej polovice večera, ktorej kraľovali nemala chybu a taký zážitok z dobrej hudby som nezažil už dlho. Verím, že Plastic Swans a Lavagance sa ešte pod Tatrami ukážu a rozvíria hladinu skvelou hudbou.11:31Piatkový večer (28.05.2010) v popradskom Rock Fabric sa niesol v tónoch indy-rockových kapiel Lavagance a Plastic Swans. Ako hosť vystupovali chalani z kapely Plastic Swans, ktorí pochádzajú z Banskej Bystrice a zostava je tvorená piatimi členmi. Labute určovali tempo prvej polovice večera a navodili skvelú atmosféru, pri ktorej žiaden človek neostal chladným a vrhol sa tancovať na parket. Hoci texty piesní sú v anglickom jazyku, inšpirované aj básňami a tvorbou Williama Blakea a Allena Ginsberga, tak angličtina, ako som mal možnosť vidieť, nikomu nevadila a mnohí z účastnených si pospevovali časti alebo celé piesne. Po skvelom závere tejto kapely nastúpili na pódium chalani z Lavagance. Už od prvých tónov ľudia boli vo vytržení a očakávali od nich len to najlepšie, čo sa im aj naplnilo. Lavagance je na scéne už nejaký ten rôčik a majú za sebou určite skvelé výsledky. Lavagance pôsobila ako predkapela pre Duran Duran (2006), Depeche Mode (2009) a Mando Diao (2009) a vydala doteraz štyri albumy: Back to Attraction (EP) (2006), Orthodox Experience (2007), Divine Darkness (2009) a I Like This Temper (2009). Pre mňa priebeh druhej polovice večera, ktorej kraľovali nemala chybu a taký zážitok z dobrej hudby som nezažil už dlho. Verím, že Plastic Swans a Lavagance sa ešte pod Tatrami ukážu a rozvíria hladinu skvelou hudbou.
21.4.2010
streda

Buty 16.04.2010 v Rock Fabric - fotky by nox

Buty. Ostravská kapela založená v roku 1986 členmi Richard Kroczek a Radek Pastrňák. K nim sa pridali Vít Kučaj, Ivan Myslikovjan a Luděk Piásečný. Pri nahrávaní druhého albumu Ppoommaalluu sa zloženie zmenilo na aktuálnu zostavu Pasterňák, Kroczek, Petr Vavřík, Milan Nytra a Milan Straka. Táto zostava vytvorila a odohrala mnohé pesničky, ktoré natoľko zľudoveli, že poniektorý ich poznajú, ale nevedia o ich autoroch. Kapela Buty zavítala na
Slovensko, do popradského klubu Rock Fabric, kde koncertná miestnosť
bola beznádejne plná, veď kto by nešiel na Buty? Stretli sa tu fanúšikovia z
podtatier, ako aj blízkeho a ďalekého okolia. Hoci väčšina nadšencov týchto
chalanov/pánov už neboli násťročný, dokázali vytvoriť príjemnú atmosféru
počas pesničiek s nádychom rocku, folku, country, jazzu a reggae. Táto zmes hudobných štýlov v ich podaní znie jednoznačne skvelo a osloví
mnohých prívržencov dobrej a kvalitnej hudby. V Rock Fabric to žilo a fanúšikovia mali možnosť výberu pesničiek podľa gusta. Odohrali sa najznámejšie songy, ktoré dostali ľudí do pohody a dobrej nálady. Mne osobne sa koncert páčil a túto kapelu Vám môžem len odporúčať.08:43Buty. Ostravská kapela založená v roku 1986 členmi Richard Kroczek a Radek Pastrňák. K nim sa pridali Vít Kučaj, Ivan Myslikovjan a Luděk Piásečný. Pri nahrávaní druhého albumu Ppoommaalluu sa zloženie zmenilo na aktuálnu zostavu Pasterňák, Kroczek, Petr Vavřík, Milan Nytra a Milan Straka. Táto zostava vytvorila a odohrala mnohé pesničky, ktoré natoľko zľudoveli, že poniektorý ich poznajú, ale nevedia o ich autoroch. Kapela Buty zavítala na Slovensko, do popradského klubu Rock Fabric, kde koncertná miestnosť bola beznádejne plná, veď kto by nešiel na Buty? Stretli sa tu fanúšikovia z podtatier, ako aj blízkeho a ďalekého okolia. Hoci väčšina nadšencov týchto chalanov/pánov už neboli násťročný, dokázali vytvoriť príjemnú atmosféru počas pesničiek s nádychom rocku, folku, country, jazzu a reggae. Táto zmes hudobných štýlov v ich podaní znie jednoznačne skvelo a osloví mnohých prívržencov dobrej a kvalitnej hudby. V Rock Fabric to žilo a fanúšikovia mali možnosť výberu pesničiek podľa gusta. Odohrali sa najznámejšie songy, ktoré dostali ľudí do pohody a dobrej nálady. Mne osobne sa koncert páčil a túto kapelu Vám môžem len odporúčať.
24.2.2010
streda

Polemic 20.02.2010 v Rock Fabric - fotky by nox

Dňa 20.02 2010 Rock Fabric v Poprade navštívila jedinečná kapela
Polemic. Chalani z Polemic-u nasadili latku veľmi vysoko hneď po prvom
songu. Skvelé pesničky dopĺňalo publikum, ktoré sa vyskákalo,
utancovalo a vyspievalo. Bola radosť pozerať a počúvať, čo všetko
vyvádzali chalani z Polemicu. Doslova roztancovali celý RockFabric a
ich hudba oslovila každého od násťročných po zrelý vek. Už dlho som sa
tak nezabavil pri fotení a už dlho som nezažil, aby sa kyslík tak
rýchlo vytratil z miestnosti. Obdivoval som "kondičku" na pódiu, ako aj
pod ním .Tí, ktorí zmeškali tento koncert, prišli o veľa. A tí, ktorí na
ňom boli, vedia prečo to vravím. Ale "omeškanci" nezúfajte, prinášam
Vám aspoň fotografiami bližší pohľad na Polemic pod Tatrami.20:39Dňa 20.02 2010 Rock Fabric v Poprade navštívila jedinečná kapela Polemic. Chalani z Polemic-u nasadili latku veľmi vysoko hneď po prvom songu. Skvelé pesničky dopĺňalo publikum, ktoré sa vyskákalo, utancovalo a vyspievalo. Bola radosť pozerať a počúvať, čo všetko vyvádzali chalani z Polemicu. Doslova roztancovali celý RockFabric a ich hudba oslovila každého od násťročných po zrelý vek. Už dlho som sa tak nezabavil pri fotení a už dlho som nezažil, aby sa kyslík tak rýchlo vytratil z miestnosti. Obdivoval som "kondičku" na pódiu, ako aj pod ním .Tí, ktorí zmeškali tento koncert, prišli o veľa. A tí, ktorí na ňom boli, vedia prečo to vravím. Ale "omeškanci" nezúfajte, prinášam Vám aspoň fotografiami bližší pohľad na Polemic pod Tatrami.
22.2.2010
pondelok

DAVID KOLLER & BAND 18.02.2010, Rock Fabric, Poprad - fotky od Simi

Mr. David Koller & band v Poprade. Hudobník a spevák skupiny Lucie – David Koller v piatok 19.2.2010 odohral spolu so skvelým gitaristom - Michalom Pelantom, nenápadným no veľkým klávesovým mágom Michalom Nejtkom, pohodovým basgitaristom Marekom Minárikom a vysmiatym bubeníkom Tomášom Marekom perfektný klubový koncertík. Atmosféra sa v rukách neznámo-známej predkapely Mukatado rozohriala len veľmi vlažne.. Možno je to ich krátkym účinkovaním, možno práve ich tvorbou, ktorá zaujala menej než sexi speváčka. No malé priestory RF sa hneď po výstupe DK a jeho spolubojovníkov naplnili až po strop pozitívnou energiou, ktorá gradovala s každou ďalšou pesničkou skupiny Lucie. Títo týpci predviedli kus dobrej nálady, radosti z hudby, jej tvorby a prezentácie, nadšenie z blízkosti ľudí a nezvyčajného spojenia v čase a priestore. Ich úsmevy, precítenie a perfektná synchrónnosť priviedla dav do zvláštneho tranzu, kedy sa zrazu všetko napätie vyparilo. Po pár prídavkoch nasledovalo už len jasanie a pitie do rána. Chlapcom prajeme veľa úspechov, slnečnej energie a málo otravných fotografov, ktorí ju sajú ako hadica od vysávača!13:43Mr. David Koller & band v Poprade. Hudobník a spevák skupiny Lucie – David Koller v piatok 19.2.2010 odohral spolu so skvelým gitaristom - Michalom Pelantom, nenápadným no veľkým klávesovým mágom Michalom Nejtkom, pohodovým basgitaristom Marekom Minárikom a vysmiatym bubeníkom Tomášom Marekom perfektný klubový koncertík. Atmosféra sa v rukách neznámo-známej predkapely Mukatado rozohriala len veľmi vlažne.. Možno je to ich krátkym účinkovaním, možno práve ich tvorbou, ktorá zaujala menej než sexi speváčka. No malé priestory RF sa hneď po výstupe DK a jeho spolubojovníkov naplnili až po strop pozitívnou energiou, ktorá gradovala s každou ďalšou pesničkou skupiny Lucie. Títo týpci predviedli kus dobrej nálady, radosti z hudby, jej tvorby a prezentácie, nadšenie z blízkosti ľudí a nezvyčajného spojenia v čase a priestore. Ich úsmevy, precítenie a perfektná synchrónnosť priviedla dav do zvláštneho tranzu, kedy sa zrazu všetko napätie vyparilo. Po pár prídavkoch nasledovalo už len jasanie a pitie do rána. Chlapcom prajeme veľa úspechov, slnečnej energie a málo otravných fotografov, ktorí ju sajú ako hadica od vysávača!
16.2.2010
utorok

Metallica Intrepid 13.2.2010 - fotky by nox

Konečne sme sa dočkali kapely Metallica Intrepid. Kapela hrala 13.2 2010 v Rock Fabric v Poprade. Účasť bola vysoká, veď kto by nemal rád Metallicu :) Prišli milovnici tejto kapely všetkých vekových kategórií. Z mojej strany atmosféra na koncerte bola perfektná. Chalani hrali svetoznáme songy, ktoré poznajú snáď všetci, ale aj songy menej známe. Pre mňa a asi aj pre iných to bol skvelý zážitok zažiť "Metallicu" naživo. Chalani hrali skvelo a ľudia sa perfektne bavili. Budem rád, ak ich opäť uvidím v Poprade.18:41Konečne sme sa dočkali kapely Metallica Intrepid. Kapela hrala 13.2 2010 v Rock Fabric v Poprade. Účasť bola vysoká, veď kto by nemal rád Metallicu :) Prišli milovnici tejto kapely všetkých vekových kategórií. Z mojej strany atmosféra na koncerte bola perfektná. Chalani hrali svetoznáme songy, ktoré poznajú snáď všetci, ale aj songy menej známe. Pre mňa a asi aj pre iných to bol skvelý zážitok zažiť "Metallicu" naživo. Chalani hrali skvelo a ľudia sa perfektne bavili. Budem rád, ak ich opäť uvidím v Poprade.
3.9.2009
štvrtok

Headlinerom Budzogáňa punkrockeri The Offspring

Headlinerom festivalu Terchovský Budzogáň bola kalifornská punkrocková kapela The Offspring. Koncert bol profesionálny, kapela zosúladená až s mechanickou presnosťou, nevynechali ani jeden známy hit. V publiku to na striedačku vrelo medzi násťročnými a pri hitoch z minulého storočia si poskákali aj tí postarší. Skladby zneli bez výnimky takmer ako štúdiové. Veľkou výhodou amfiteátru v Terchovej je skvelá akustika a výhľad na pódium z každej strany. Pre starých amerických punkrockerov bol koncert v amfiteátri určite zaujímavou zmenou v ich koncertnej šnúre. 22:57Headlinerom festivalu Terchovský Budzogáň bola kalifornská punkrocková kapela The Offspring. Koncert bol profesionálny, kapela zosúladená až s mechanickou presnosťou, nevynechali ani jeden známy hit. V publiku to na striedačku vrelo medzi násťročnými a pri hitoch z minulého storočia si poskákali aj tí postarší. Skladby zneli bez výnimky takmer ako štúdiové. Veľkou výhodou amfiteátru v Terchovej je skvelá akustika a výhľad na pódium z každej strany. Pre starých amerických punkrockerov bol koncert v amfiteátri určite zaujímavou zmenou v ich koncertnej šnúre.
24.8.2009
pondelok

Rudava 2009 - Hudba z marsu

Hudba z Marsu vypúšťa na orbitálnu dráhu nový singel. Na jarnom Idoli_tour sa publikum spontánne zaľúbilo do veselej disko piesne Tanečná. Marťania ju pôvodne považovali len za hudobný úlet, paródiu na dancefloor, ale na koncertoch sa ukázalo, že je to hit! Práve na podnet fanúšikov vznikla nová verzia piesne. Hudba z Marsu experimentujúca s vesmírnymi zvukmi aj živými nástrojmi prvýkrát prizvala na nahrávanie tubistu Grexa. V novom aranžmáne je cítiť vplyv balkánu a elektro punku. Je ešte hravejší, veselší aj dravší. Asi najväčším prekvapením je spolupráca s legendou slovenskej populárnej hudby, Marcelou Laiferovou. Dospievala do piesne dynamické vokály a úsmevné komentáre. Nahrávka získala na hutnosti, vyžaruje radosť z hudby a zo života. Spojenie hudobníkov rôznych generácií ukazuje, že hudba je len jedna! Z Marsu!:)
Kapela koncertuje v piatok, 28.08.2009,na námesti v Poprade, takže sa máme na čo tešiť!21:25Hudba z Marsu vypúšťa na orbitálnu dráhu nový singel. Na jarnom Idoli_tour sa publikum spontánne zaľúbilo do veselej disko piesne Tanečná. Marťania ju pôvodne považovali len za hudobný úlet, paródiu na dancefloor, ale na koncertoch sa ukázalo, že je to hit! Práve na podnet fanúšikov vznikla nová verzia piesne. Hudba z Marsu experimentujúca s vesmírnymi zvukmi aj živými nástrojmi prvýkrát prizvala na nahrávanie tubistu Grexa. V novom aranžmáne je cítiť vplyv balkánu a elektro punku. Je ešte hravejší, veselší aj dravší. Asi najväčším prekvapením je spolupráca s legendou slovenskej populárnej hudby, Marcelou Laiferovou. Dospievala do piesne dynamické vokály a úsmevné komentáre. Nahrávka získala na hutnosti, vyžaruje radosť z hudby a zo života. Spojenie hudobníkov rôznych generácií ukazuje, že hudba je len jedna! Z Marsu!:) Kapela koncertuje v piatok, 28.08.2009,na námesti v Poprade, takže sa máme na čo tešiť!
13.5.2009
streda

Fotky z koncertu košicko-prešovskej kapelky Groovin' Heads!

Groovin' Heads je sqelá slovenská inštrumentálna skupina, ktorá pôvodne vznikla ako voľné hudobné združenie okolo hudobníkov z východného Slovenska, hrajúcich na dychové hudobné nástroje.Ich niekoľkonásobným koncertom vo Wave to opäť potvrdili!14:50Groovin' Heads je sqelá slovenská inštrumentálna skupina, ktorá pôvodne vznikla ako voľné hudobné združenie okolo hudobníkov z východného Slovenska, hrajúcich na dychové hudobné nástroje.Ich niekoľkonásobným koncertom vo Wave to opäť potvrdili!
14.3.2009
sobota

13.3.2009 - Ponorka Underground Rotate

Piatok 13eho sa alternatívny priestor PONORKA naplnil punkovým publikom. Tancovačka výborna. Kapely: ZoPsaHlava, Amon!ak, Its OK!, Swill. 16:35Piatok 13eho sa alternatívny priestor PONORKA naplnil punkovým publikom. Tancovačka výborna. Kapely: ZoPsaHlava, Amon!ak, Its OK!, Swill.
7.2.2009
sobota

Fotky z udeľovania Radio_Head Awards 2008

Radio_Head Awards za najlepší album roku 2008 získali <a href="https://www.drom.sk/clanky/hudba-a-kultura/noisecut-a-ich-novy-album-bliiizko" class="special">Noisecut s albumom Bliiizko</a> a hudobní kritici zvolili pesničkára menom <a href="https://www.slnkorecords.sk/sr_album.php?id=26" class="special">Ján Boleslav Kladivo s albumom Rozhladňa</a>.. Počas viac než 2 hodinového programu vystúpili slovenské fromácie v netradičných kombináciach a postarali sa o skvelú hudobnú atmosféru. Jednoducho <a href="https://www.radiofm.sk/" class="special">Rádio_FM</a> opäť dokázalo, že si oprávnene zaslúži označenie najlepšieho alternatívneho rádia na Slovensku. Tešíme sa na daľší rok:)16:03Radio_Head Awards za najlepší album roku 2008 získali Noisecut s albumom Bliiizko a hudobní kritici zvolili pesničkára menom Ján Boleslav Kladivo s albumom Rozhladňa.. Počas viac než 2 hodinového programu vystúpili slovenské fromácie v netradičných kombináciach a postarali sa o skvelú hudobnú atmosféru. Jednoducho Rádio_FM opäť dokázalo, že si oprávnene zaslúži označenie najlepšieho alternatívneho rádia na Slovensku. Tešíme sa na daľší rok:)
14.1.2009
streda

Fotoreport z koncertu Smola a Hrušky v kežmarkej PONORKE

Nech sa páči, fotoreport z koncertu Smoly a Hrušiek v kežmarskom alternatívnom priestore zo dňa 26.12.2008. Punk-rocková predkapela FrutiTutiPinter zo Spišskej Novej Vsi publikum zahriala pred SKA-punkovou tancovačkou. Yahve sound system nedorazil, ale zábava pokračovala do rána aj bez nich. Fotila Ewka.12:00Nech sa páči, fotoreport z koncertu Smoly a Hrušiek v kežmarskom alternatívnom priestore zo dňa 26.12.2008. Punk-rocková predkapela FrutiTutiPinter zo Spišskej Novej Vsi publikum zahriala pred SKA-punkovou tancovačkou. Yahve sound system nedorazil, ale zábava pokračovala do rána aj bez nich. Fotila Ewka.
1.12.2008
pondelok

Fotky z koncertu Jean Michel Jarre od thijsta & Brana

Na oslavu 30-teho výročia vydania kľúčového albumu 'Oxygene' predstavil Jean Michel Jarre naživo toto majstrovské dielo za pomoci troch ďalších hudobníkov s použitím pôvodných mýtických nástrojov a viac ako päťdesiatkou legendárnych analógových syntetizátorov. 28. a 29. novembra s týmto špeciálnym programom vystúpil na Slovensku v Bratislave a v Košiciach. prinášame Vám krátky fotoreport z košickej Steel arény.08:57Na oslavu 30-teho výročia vydania kľúčového albumu 'Oxygene' predstavil Jean Michel Jarre naživo toto majstrovské dielo za pomoci troch ďalších hudobníkov s použitím pôvodných mýtických nástrojov a viac ako päťdesiatkou legendárnych analógových syntetizátorov. 28. a 29. novembra s týmto špeciálnym programom vystúpil na Slovensku v Bratislave a v Košiciach. prinášame Vám krátky fotoreport z košickej Steel arény.
21.5.2008
streda

Pendulum live @ astoria london [by wakro]

Austrálska formácia Pendulum na koncertnom turné v Anglicku. Prinášame vám fotoreport z nedelného Londýnskeho vystúpenia.15:34Austrálska formácia Pendulum na koncertnom turné v Anglicku. Prinášame vám fotoreport z nedelného Londýnskeho vystúpenia.
21.4.2006
piatok

Horkýže Slíže - Roxy Praha - 20.5.2006

Aj napriek tomu, že sme kvôli nedorozumeniu došli na posledných 30min. koncertu (po 10min. samozrejme začali kapelkové drahoty, že už odchádzajú a nakoniec sa na pódium vrátili 3x a hrali až do 22.00) stihol som ešte nasnímať zopár fotiek ;-)09:13Aj napriek tomu, že sme kvôli nedorozumeniu došli na posledných 30min. koncertu (po 10min. samozrejme začali kapelkové drahoty, že už odchádzajú a nakoniec sa na pódium vrátili 3x a hrali až do 22.00) stihol som ešte nasnímať zopár fotiek ;-)
4.4.2006
utorok

Zdenka Predná - Stará Pekáreň - Nitra

Stara pekáreň sa opäť naplnila ..Tina spolu so Zdenkou Prednou spríjemnili večer všetkým prítomným ... 
23:29Stara pekáreň sa opäť naplnila ..Tina spolu so Zdenkou Prednou spríjemnili večer všetkým prítomným ...

Archív fotoreportov

 • 2011
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december
 • 2008
  • január
  • február
  • marec
  • apríl
  • máj(1)
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december(1)
 • 2006
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(2)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch