Fotky & fotoreporty
Fotky zo Svezarm Calling vol.3 od Michael Kelso
V sobotu 15.5.2010 bolo pod Spišským hradom bumtuc... Svezarm Calling už po tretí krát. Zahrali Deepsoul & Malek a residenti: Combaq, Kesho a Michael Kelso.
Komentáre (7) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi
0/3786
malek
1/4250
michael kelso
0/3776
Svezarm Calling
0/3730
Svezarm Calling
0/3716
Svezarm Calling
0/3716
Svezarm Calling
0/3714
Svezarm Calling
0/3711
malek
0/3706
Svezarm Calling
0/3659
Svezarm Calling
0/3624
Svezarm Calling
0/3735
Svezarm Calling
0/3714
Svezarm Calling
0/3968
Deepsoul
0/3656
Svezarm Calling
0/3652
Svezarm Calling
0/3633
Svezarm Calling
0/3624
Svezarm Calling
0/3684
Svezarm Calling
0/3640
Svezarm Calling
0/3634
Svezarm Calling
0/3732
Svezarm Calling
0/3691
combaq
0/3644
Svezarm Calling
0/3672
Svezarm Calling
0/3660
combaq
0/3785
kesho
0/3760
kesho
0/3647
Svezarm Calling
0/3640
Svezarm Calling
0/3680
Svezarm Calling
0/4246
Svezarm Calling
0/3640
Svezarm Calling
Najnovšie fotoreporty
O fotoreporte
- Názov:
- Fotky zo Svezarm Calling vol.3 od Michael Kelso
- Fotograf:
- Michael Kelso
- Klub:
- Svezarm a.k.a. Zelený Dvor, Spišské Podhradie, Slovensko
- Publikované:
- 21.5.2010 - 09:50
- Počet fotiek:
- 33
Svezarm calling vol.3
- Názov:
- Svezarm calling vol.3
- Dátum:
15.5.2010
(sobota)- Klub:
Mesto. štát: Svezarm a.k.a. Zelený Dvor
Spišské Podhradie, Slovensko
- Hudobné štýly:
- minimal
- dubstep
- drum'n'bass
- house
- Web:
- https://




Komentáre
[+] Pridať komentár
bez predmetu
tak tak party nie je len o drume... a btw pred svezarm callingom podhradie fungovalo na biyabasse...
bez predmetu
nie je drum ako drum... a na party prevazuju zvacsa rovne beaty.. a neviem ci ma na robenie tej party vplyv ze dnb je popularny..
bez predmetu
od kedy je moderny drum and bass, tak sa robia parties aj v Spisskom podhradi..
Re: bez predmetu
noooo a to si predstav,ze to nebolo len o dnb! :O
Re: Re: bez predmetu
a ja by som to povedal tak: od kedy chodia do spisskeho podhradia pekne baby, tak sa robia parties aj tam! :)))
Re: Re: Re: bez predmetu
.. a inak v podhradi sa toho robi dlhsie a pamatam este eru technologii v popradskej elektrarni s hustou osadkou aj zo spisskeho podhradia ;)
Re: Re: Re: Re: bez predmetu
z podhradia sa do popradu sa chodi stale ... rock fabrick mam na mysli... :)